top_heslo.png, 3,2kB

Náš profil


Jsme poradenská a vzdělávací společnost specializující se na problematiku projektového řízení, řízení změn a rozvoj organizací.

Nabízíme poradenské a konzultační služby v oblasti strategického řízení, řízení změn a optimalizace organizační architektury (consulting services), služby v oblasti řízení, koordinace a podpory konkrétních projektů (project management services) a služby v oblasti rozvoje lidských zdrojů a lidského potenciálu ve vazbě na projektové řízení a řízení změn (human potential development services).

  • Disponujeme dlouhodobou praxí a intenzivní osobní zkušeností z oblasti projektového řízení a řízení prostřednictvím projektů

  • Naše kompetence dále rozšiřujeme prostřednictvím zázemí sítě osvědčených obchodních partnerů a odborných profesních organizací

  • Úzce spolupracujeme se Společností pro projektové řízení - národní „pobočkou" mezinárodní organizace International Project Management Association a klíčovou profesní organizací projektových manažerů v ČR

  • Jsme součástí nadnárodní odborné komunity projektových manažerů a manažerů projektově-orientovaných společností, prostřednictvím které máme přímý přístup k nejnovějším poznatkům a best practices v oboru

Naši zákazníci na nás a naší práci oceňují profesionalitu, partnerský přístup, vstřícnost a spolehlivost. Oceňují rovněž naši systematičnost v práci, strukturovaný přístup a tah na branku, nadhled daný dlouholetou praxí v oboru, ale třeba i to, že dokážeme vyjádřit složité myšlenky jednoduchými slovy a být spolehlivým partnerem v realizaci změn.

Garance profesionality

"Jsme je tým lidí, kteří už mají v projektovém řízení něco za sebou. Vedli jsme projekty nejrůznějšího typu pro klienty z komerční i neziskové sféry, řídili strategické a rozvojové programy, portfolia projektových dodávek i strategických iniciativ. Vedli jsme a rozvíjeli manažery projektů, školili, trénovali při práci, pomáhali radou či poskytnutím prostoru pro osobní rozvoj, koučovali, rozvíjeli projektovou kulturu. Pomáhali nastavit modely strategického řízení a vnitřní organizace našich klientů, aby lépe a efektivněji dosahovali svých podnikatelských cílů - ať již prostřednictvím svých projektů, nebo procesů. Máme zkušenosti s projekty v utilitách, výrobě a průmyslu, informačních technologiích, telekomunikacích i financích.

Jsme tu abychom Vám pomohli vypořádat se s výzvami a nástrahami, které před Vás dnešní doba staví, a pomoci Vám k úspěchu Vašich „projektů", ať již jsou jakékoliv. Náš přístup je postavený na principech podané ruky a otevřených dveří, partnerství, vstřícnosti, otevřenosti a solidnosti.

Všechno co Vám nabízíme, jsme si sami vyzkoušeli na své vlastní kůži, a proto víme, o čem to je... Společně to dokážeme...!"

 

Martin Adámek, jednatel MBP Consulting
Martin Adámek
Jednatel MBP Consulting


 

Proč zvolit MBP?
Na čem pracujeme?

Spolupodílíme se na strategickém rozvojovém programu zaměřeném na inovaci metod a postupů práce, s využitím principů štíhlého a agilního řízení (společnost operující v energetice)

Aktuality

© MBP Consulting s.r.o., All rights reserved


Warning: preg_replace(): No ending delimiter ''' found in /www/doc/www.mbpconsulting.cz/www/inc/Cache.php on line 65