top_heslo.png, 3,2kB

Náš profil


Jsme poradenská a vzdělávací společnost specializující se na projektové řízení, řízení změn a strategický rozvoj organizací.

Poskytujeme poradenské a konzultační služby v oblasti strategického rozvoje, řízení změn a optimalizace organizační architektury (consulting services), služby v oblasti řízení, koordinace a podpory konkrétních projektů (project management services) a služby v oblasti rozvoje lidských zdrojů a lidského potenciálu, ve vazbě na realizaci projektů a změn (human potential development services).

  • Disponujeme dlouhodobou praxí a intenzivní osobní zkušeností z oblasti strategického rozvoje, projektového řízení a řízení prostřednictvím projektů

  • Naše kompetence dále rozšiřujeme prostřednictvím osvědčených obchodních partnerů a odborných profesních organizací

  • Úzce spolupracujeme s "národní pobočkou" mezinárodní organizace International Project Management Association - klíčovou profesní organizací projektových manažerů v ČR

Naši zákazníci na nás a naší práci oceňují profesionalitu, partnerský přístup, vstřícnost a spolehlivost. Oceňují rovněž naši systematičnost v práci, strukturovaný přístup a tah na branku, nadhled daný dlouholetou praxí v oboru, ale třeba i to, že dokážeme vyjádřit složité myšlenky jednoduchými slovy a být spolehlivým partnerem v realizaci změn.


 

Proč zvolit MBP?
Na čem pracujeme?

Máme rádi, když věci fungují, tak jak mají fungovat. Baví nás pomáhat tam, kde je zapotřebí, aby věci začaly správně fungovat. Rádi také tvoříme nové věci, jasná, smysluplná a užitečná řešení.

Aktuality

© MBP Consulting s.r.o., All rights reserved


Warning: preg_replace(): No ending delimiter ''' found in /www/doc/www.mbpconsulting.cz/www/inc/Cache.php on line 65