top_heslo.png, 3,2kB

Odborná garance


Odborným garantem, zodpovídajícím za věcnou správnost a profesionální kvalitu našich služeb je Ing. Martin Adámek, MBA - managing partner & senior konzultant MBP Consulting s.r.o.

Martin Adámek, jednatel MBP Consulting

Martin je absolventem studia Automatizace a robotizace technologických procesů ve výrobě a studia Master of Business Administration v oblasti strateg. managementu, podnikové ekonomiky a řízení. Je mezinárodně certifikovaným manažerem projektů (IPMA Level B® Certified Senior Project Manager; PRINCE2® Practitioner) a také certifikovaným konzultantem v oblasti projektového řízení (IPMA® PPMC Certified Programme & Portfolio Management Consultant). Je rovněž aktivním členem Společnosti pro projektové řízení - národní organizace International Project Management Association v ČR.

V minulosti vedl projekty z oblasti strategického řízení, organizačně-procesního rozvoje a informatiky. Působil jako projektový manažer, manažer podnikové informatiky (CIO), manažer jakosti & procesů a manažer strategického a organizačního rozvoje. Vybudoval a vedl národní PMO pro IT oblast v rámci významného mezinárodního koncernu. Má řadu praktických zkušeností s implementací všech disciplín projektového řízení, vedením a personálním rozvojem projektových manažerů a koordinátorů, mentorinkem a koučinkem.

V rámci MBP týmu se Martin specializuje na oblast projektově-orientovaného řízení (Managementy by Projects) a rozvoj projektové kultury. Jeho doménou je zejm. strategický management, řízení změn, portfolio management, program management a budování a rozvoj kompetenčních center řízení projektů (PMO). Osobně vede vybrané projekty pro zákazníky MBP Consultingu, působí jako lektor a kouč projektového řízení.

 

 IPMA Level B Certified IPMA PPMC Certified

 

zpět ...


 

Proč zvolit MBP?
Na čem pracujeme?

Spolupodílíme se na strategickém rozvojovém programu zaměřeném na inovaci metod a postupů práce, s využitím principů štíhlého a agilního řízení (společnost operující v energetice)

Aktuality

© MBP Consulting s.r.o., All rights reserved


Warning: preg_replace(): No ending delimiter ''' found in /www/doc/www.mbpconsulting.cz/www/inc/Cache.php on line 65